Gdańska

wSTAN i SŁAW

178views

Młodzieżowa wspólnota Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Gdańskiej pragnie zorganizować wieczór koncertów, modlitwy i świadectw pod nazwą wSTAN i SŁAW (*Bo patronem młodzieży jest św. Stanisław Kostka, a my chcemy WSTAĆ z kanapy i SŁAWIĆ naszego Boga!).

Już 26 października 2019 r. w parafii Niepokalanego Serca Maryi w Gdyni zagrają dla Was NiemaGOtu, a świadectwo wygłoszą Tau i Bartek Krakowiak. Odczytujemy to dzieło jako nasze powołanie i to do czego wzywa nas Duch Święty. Pragniemy stworzyć przestrzeń spotkania i wartościowego przekazu dla młodych ludzi w Kościele. Nie uda się to jednak bez Waszej pomocy.

Organizacja takiego przedsięwzięcia jest bardzo kosztowna. Trzeba nie tylko zadbać o wynagrodzenie dla artystów, ale także opłacić sprzęt nagłaśniający, oświetlenie, czy przeznaczyć środki na promowanie wydarzenia i zaplecze organizacyjne dla wolontariuszy. Prosimy o każde wsparcie, zarówno modlitewne, jak i finansowe. Wierzymy, że wspólnymi siłam się to uda.

Ruch Światło-Życie Archidiecezji Gdańskiej

Zostaw komentarz

KBO ŚDM
Krajowe Biuro Organizacyjne Światowych Dni Młodzieży to kościelna jednostka organizacyjna powołana przez Konferencję Episkopatu Polski, której zasadniczym celem jest koordynacja przygotowań, zgłoszeń i uczestnictwa polskich grup w światowych spotkaniach młodzieży.