Lubelska

SMAL 2019 – Uwolnij się

210views

„UWOLNIJ SIĘ!” To hasło #SMALu2019, który odbędzie się w Garbowie w dniach 22-25 sierpnia.

SMAL jest cyklicznym wydarzeniem organizowanym w Garbowie (teren przy kościele parafialnym pw. Przemienienia Pańskiego w Garbowie, ul. Krakowskie Przedmieście 27) przez Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej.

Podczas wydarzenia uczestnicy mogą doświadczyć radości z wiary przeżywanej we wspólnocie oraz pogłębić swoją relację z Chrystusem. Jest to również okazja do nawiązania nowych znajomości i spotkania dawno niewidzianych przyjaciół.
Młodzi będą uczestniczyć w konferencjach prowadzonych m.in. przez Pana Jacka Pulikowskiego, spotkaniach w grupach, adoracjach, Eucharystii oraz w radosnej zabawie, których tematyka nawiązywać będzie do hasła głównego, a celem będzie poznanie prawdziwej miłości, jaką oferuje nam Chrystus.

Dnia 22.08 odbędzie się koncert zespołu „HERES/Wyrwani z niewoli”
Natomiast dnia 24.08 koncert zespołu „Exodus15”

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

 

Zostaw komentarz

KBO ŚDM
Krajowe Biuro Organizacyjne Światowych Dni Młodzieży to kościelna jednostka organizacyjna powołana przez Konferencję Episkopatu Polski, której zasadniczym celem jest koordynacja przygotowań, zgłoszeń i uczestnictwa polskich grup w światowych spotkaniach młodzieży.