Siedlecka

Hosanna Festival 2019

214views

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Siedleckiej zaprasza zespoły i wykonawców do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej “Hosanna Festival”. Zgłaszać można się do 1 sierpnia.

Do 1 sierpnia przyjmowane są zgłoszenia do części konkursowej XXVI Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej HOSANNA FESTIVAL. Odbędzie się on w dniach 20 – 22 września w Siedlcach.

Obecnie przyjmowane są zgłoszenia do części konkursowej festiwalu, do której  zapraszamy wszystkich, którzy marzą, żeby spróbować swoich sił na wielkiej scenie, a przede wszystkim tych, którzy kochają śpiewać, grać i radować się  na chwałę Pana Boga. Możesz uwielbić Chrystusa razem z nami, a kto wie… może zostaniesz też zwycięzcą Grand Prix i zdobywcą funduszy, które umożliwią Ci dalszy rozwój pasji i talentu. – a jest o co walczyć, gdyż zdobywca Grand Prix Festiwalu otrzyma nagrodę o wysokości 3500 zł.

Kartę zgłoszeniową wraz z utworami „demo” należy przesłać na adres Biura Organizacyjnego Hosanna Festiwal:

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Siedleckiej,

ul. Piłsudskiego 62, 08-110 Siedlce

lub w wersji elektronicznej na e-mail:

ksmsiedlce@wp.pl

Zostaw komentarz

KBO ŚDM
Krajowe Biuro Organizacyjne Światowych Dni Młodzieży to kościelna jednostka organizacyjna powołana przez Konferencję Episkopatu Polski, której zasadniczym celem jest koordynacja przygotowań, zgłoszeń i uczestnictwa polskich grup w światowych spotkaniach młodzieży.