Niedziela Palmowa 2019

Diecezja Koszalińsko-Kołobrzeska

178views

CO? Przez cały Wielki Post, w piątki i soboty, biskup Edward Dajczak spotyka się z młodymi ludźmi w 12 miastach diecezji koszalińsko – kołobrzeskiej na wieczornych czuwaniach , by zatrzymać się z nimi przy diecezjalnej kopii krzyża ŚDM. Tegorocznymi rozważaniami są kazania i przemówienia Ojca Świętego Franciszka z Panamy. Każdy uczestnik otrzymuje duże zdjęcie papieża Franciszka z prośbą o modlitwę za niego.

Kulminacyjnym momentem czuwań, będzie spotkanie w wigilię Niedzieli Palmowej – 13 kwietnia 2019 r – w koszalińskiej katedrze.

KIEDY? Każdy piątek i sobota Wielkiego Postu.
GDZIE? 12 miast w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej

STRONA WYDARZENIA: http://www.diecezjakoszalin.pl/wielkopostne-czuwania-mlodych-2019r

INFORMACJE DODATKOWE

Wielkopostne Czuwania Młodych zainicjował w diecezji koszalińsko–kołobrzeskiej bp Edward Dajczak. Od 11 lat odbywają się regularnie. Zawsze nawiązują swą treścią do orędzia na  Światowy Dzień Młodzieży.

SZCZEGÓŁY I ZAPISY: http://www.diecezjakoszalin.pl/wielkopostne-czuwania-mlodych-2019r

Zostaw komentarz

KBO ŚDM
Krajowe Biuro Organizacyjne Światowych Dni Młodzieży to kościelna jednostka organizacyjna powołana przez Konferencję Episkopatu Polski, której zasadniczym celem jest koordynacja przygotowań, zgłoszeń i uczestnictwa polskich grup w światowych spotkaniach młodzieży.