Salwatorianie

6. edycja Tygodnia Modlitw za Powołanych do Małżeństwa ‚Tak na Serio’

102views

Zapraszamy małżeństwa, narzeczonych, w związkach, ale i szukających dopiero tej drugiej połówki, bo nie musisz mieć planów, żeby małżeństwo było dla Ciebie ważne! ♥

W dniach 8-16 czerwca w całej Polsce rusza 6. edycja Tygodnia Modlitw za Powołanych do Małżeństwa ‚Tak na Serio’! 🙂 W warszawskiej parafii NMP Matki Zbawiciela na Mokotowie ponownie odnowimy przyrzeczenia małżeńskie, poprosimy o błogosławieństwo dla narzeczonych, a także oddamy Bogu nasze intencje i podziękowania.

Modlitwie towarzyszyć będzie szereg spotkań tematycznych. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak rozumieć przysięgę małżeńską, czym jest samo powołanie do małżeństwa, porozmawiamy też o tym, gdzie jest istota szczęścia w rodzicielstwie i dlaczego adopcja to po prostu inny świadomy wybór, a nie alternatywa.

Sprawdź rozkład jazdy w miastach:
➡️Warszawa: https://www.facebook.com/events/2104535563172546/
➡️Kraków: https://www.facebook.com/events/575186209634437/
➡️Bielsko-Biała: https://www.facebook.com/events/1220767514762691/

 

Zostaw komentarz

KBO ŚDM
Krajowe Biuro Organizacyjne Światowych Dni Młodzieży to kościelna jednostka organizacyjna powołana przez Konferencję Episkopatu Polski, której zasadniczym celem jest koordynacja przygotowań, zgłoszeń i uczestnictwa polskich grup w światowych spotkaniach młodzieży.